آذربایجان شرقیاجتماعیاستانداریتیتر یکصالح هوشیارمدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان شرقیویژه نسل تدبیر

اعتماد به جوانان، لازمه موفقیت و پویایی است/ قدردانی از پیشکوستان، اصلی اخلاقی و انسانی

به گزارش نسل تدبیر،  صالح هوشیار در آیین معارفه سرپرست جدید مدیریت امور مالی سازمان گفت:  قدردان تلاش شبانه روزی تک تک همکاران در تحقق برنامه های سازمان همیاری هستم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در یک سال اخیر، فعالیت های بسیار خوبی توسط سازمان همیارزی انجام شده افزود: نمود فعالیت های ارزشمند و موثر این سازمان در بسیاری از شهرستان های استان مشاهده می شود.

وی تلاش برای همکاری هرچه بیشتر با شهرداری ها و دستگاه های اجرایی استان را یکی از اولویت های مدیریتی خود در سازمان همیاری برشمرد و  تصریح کرد: امیدوارم در سال جدید نیز با جدیت هرچه بیشتر برای اثرگذاری سازمان تلاش کنیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان، تغییر و تحول مدیریتی را لازمه پویایی سیستم اداری دانست و ادامه داد:  اعتماد به جوانان و تزریق روحیه اعتماد و خودباوری به آنان، زمینه تحقق اهداف دستگاه های اجرایی را میسرتر می کند.

مهندس هوشیار افزود: احترام و قدردانی از پیشکسوتان و بازنشستگان سازمان نیز وظیفه اخلاقی و انسانی تک تک همکاران است که همواره بر این مهم، توجه ویژه ای داشته ایم.

گفتنی است در این آیین از زحمات مهندس قلیزاده، قدردانی و با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان، مهندس کاشفیان به عنوان سرپرست مدیریت امور مالی سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب شد.

  

لینک کوتاه : https://nasletadbir.ir/?p=163756


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن