آذربایجان شرقیآمار فعلی مبتلایان به کروناآمار فوتی های کرونااوج کروناایران و جهانتیتر یککرونامبتلایان کرونا

تاریخ اوج کرونا در ایران را بدانید و در خانه بمانید! | نسل تدبیر

تاریخ اوج کرونا در ایران را بدانید و در خانه بمانید! | نسل تدبیر
تاریخ اوج کرونا در ایران را بدانید و در خانه بمانید! | نسل تدبیر

دکتر زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا در استان تهران گفت: مراجعه مبتلایان به کرونا به مراکز درمانی تهران تا پنجم فروردین ماه صعودی خواهد بود.

به گزارش نسل تدبیر، علیرضا زالی بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران با گلایه از جدی نگرفتن ویروس کرونا توسط بسیاری از مردم گفت: بسیاری از مبتلایان به کرونا علائم خفیف دارند و متوجه بیماری نمی شوند و با سفر خود و اطرافیانشان را در آستانه مرگ قرار می دهند، بازگشت این افراد نیز نگران کننده است.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در استان تهران گفت: در بیماری کووید ۱۹ دوره نهفتگی از روز سوم تا چهاردهم است و به طور متوسط روزهای پنجم تا هفتم بیشترین میزان بروز علائم بالینی را شاهد هستیم.

وی افزود: بیشتر مراجعین به مراکز درمانی افرادی هستند، که علی رغم هشدارهای ما در روزهای گذشته در تماس با افراد و یا محیط های آلوده بوده اند.

زالی به سیر کاهش ترددها و کاهش موقت جمعیت تهران اشاره کرد و گفت: علی رغم این کاهش موقت جمعیت سیر بیمارانی که در روزهای پر تراکم به کرونا ویروس مبتلا شدند و اکنون علائم خود را بروز می دهند، رو به افزایش است.

وی از تداوم سیر افزایشی مراجعه به مراکز درمانی تهران تا چهارم و پنجم فروردین ماه خبر داد و از شهروندان خواست از سفر و دید و بازدیدهای عید پرهیز کنند.


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن