آذربایجان شرقیاجتماعیاخبار تبریزایران و جهانتیتر یکجلالیسعید جلالیسیاست و اجتماعکروناگفتگو و گزارش

سرمایه اجتماعی مردم تبریز «کرونا» را شکست می دهد | نسل تدبیر

مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور مشارکت های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد :

سرمایه اجتماعی مردم تبریز «کرونا» را شکست می دهد | نسل تدبیر
سرمایه اجتماعی مردم تبریز «کرونا» را شکست می دهد | نسل تدبیر

مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور مشارکت های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد گفت: سرمایه اجتماعی مردم تبریز «کرونا» را شکست می دهد.

به گزارش نسل تدبیر، سعید جلالی ، در پی اهدای ۲۰۰۰ دست لباس سرهم حفاطتی ویژه کادردرمان درگیر با بیمارانکرونا در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز در گفتگو با خبرنگاران ، ضمن اعلام مطلب فوق ، افزود : هم اکنون ما شاهدقدردانی شایسته ی بخش خصوصی و فعالان اقتصادی و سازمان های مردم نهاد شهرمان از تلاشگران ، پزشکان وپرستاران و کادر درمان مراکز درمان استان هستیم ، تا مبادا از کمبود تجهیزات تخصصی پزشکی رنج ببرند و خداینکرده آسیب ببینند .

وی گفت : اگرچه دولت با تلاش خود سعی درتامین نیازهای کادر درمان دارد ، اما مردم ، خیرین ، فعالان اقتصادی ،شرکت های بخش خصوصی و موسسات مردم نهاد نیز با آورده های ارزشمند مادی و معنوی خود سعی در برآوردکردن نیازهای روزمره اقشار آسیب پذیر ، بیماران و از همه مهمتر تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها و کادردرمان ، دارند .

مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور مشارکت های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد تاکید کرد : تبریز سابقه ایبسیار درخشان در  امورخیریه و موسسات مردم نهاد دارد که در انواع بحران های اجتماعی از جمله بلایای طبیعی درکنار مردم سراسر میهنمان ایران و به ویژه مردم خود تبریز بوده اند و کسب عناوین ملی در این عرصه نشان افتخاریاست که مردم سراسر ایران به تبریز و تبریزی ها داده اند .  

جلالی به ناگواری های طبیعی سال های اخیر اشاره کرد و گفت : بزرگی مشکلات ایجاد شده از شیوع کرونا قابلمقایسه با بلایایی همچون سیل و زلزله که بخش کوچکی از کشور یا استانمان را درگیر می کند نیست ،  به همینخاطر نیز مشارکت تمام اقشار با هر سطح ازتوانایی را می طلبد و ما خوشبختانه شاهد مشارکت شرکت های

بخش خصوصی و فعالان اقتصادی توانمند در این عرصه هستیم .  

وی در پایان تاکید کرد : اطلاع رسانی موضوع مشارکت در تامین نیازهای مراکز درمانی با این هدف انجام می گیرد کهابتدا به کادر درمان ایثارگر شهر و استانمان نشان دهیم که همگان قدردان کار ارزشمند آنان هستند و از سویی به افرادنیکوکار و توانمند ، مسیرهای شایسته خدمت به جامعه ی خودشان را آشکارتر کنیم .

لازم به ذکر است یکی از فعالان اقتصادیِ بخش خصوصیِ تبریز ، ۲۰۰۰ دست لباسِ سرهمِ کادردرمانِ درگیر با بیمارانکرونا ، به مبلغ یک میلیارد ریال به بیمارستان امام رضا(ع) برای توزیع بین تمام مراکز درمانی استان تبریز اهدانمودند. ( پایان خبر)

 

 


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن