آذربایجان شرقیاجتماعیاستان قدسایران و جهانتیتر یکسفره مهربانیفرهنگ و هنرویژه نسل تدبیر

سفره‌ مهربانی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی | نسل تدبیر

سفره‌ مهربانی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی | نسل تدبیر
سفره‌ مهربانی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی | نسل تدبیر

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی از اجرای طرح سفره‌ مهربانی در کشور خبر داد و گفت: ۱۲۰۰ بسته معیشتی در قالب این طرح بین نیازمندان استان توزیع می‌شود.

به گزارش نسل تدبیر، به نقل از خادمیاری رسانه دفتر آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی، محمد یوسف شاکری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین مبنی بر اجرای طرح رزمایش کمک مؤمنانه و مواسات، خادمیاران آستان قدس رضوی نیز با مدد از سیره انبیاء الهی و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) اقداماتی را ترتیب داده‌اند.

وی ادامه داد: در طرح سفره مهربانی بیش از ۱۲۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا و بیش از ۶ هزار پرس غذای آماده بین نیازمندان توزیع می‌شود.

شاکری در خصوص بسته‌های معیشتی افزود: اقلام حمایتی هر بسته شامل ۲ کیلو مرغ، ۵ کیلو برنج، یک کیلو نخود، یک کیلو عدس، یک کیلو جو، یک کیلو لپه، مایع ظرفشویی، روغن یک و نیم لیتری، خرما، پنیر، ماکارونی و رب به ارزش دویست و پنجاه هزار تومان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص سایر اقدامات صورت گرفته توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی اظهار کرد: در طرح نسیم رضوی یک هزار وعده غذای متبرک رضوی بین بیماران بیمارستان امام رضا (ع) توزیع و از کادر درمانی نیز تجلیل شد.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی همچنین افزود: علاوه بر این ۵۰۰ وعده غذای متبرک در بیمارستان سینا توزیع شده است.

  • منبع خبر : تسنیم

l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن