سوالات متداول

اهمیت خرید فالوور اینستاگرام چیست و چرا خرید آن سود آور است؟

اینستاگرام گردش و سیر در تصاویر اشتراکی است و یک سیستم عالی برای ثبت لحظات خاص و ارتباط با مردم جهان است. این شبکه اجتماعی همچنین به صاحبان مشاغل فرصت تبلیغ محصولات و سرویس هایشان را میدهد. استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ تجارت شما خیلی به صرفه و آسان است. به عنوان مثال شما میتوانید تصاویر مشتریانی که از خرید و استفاده از سرویس و یا محصولات شما راضی هستند را پست کنید تا برند خود را تبلیغ کنید. برای اینکه به افراد زیادی توسط اینستاگرام برسید داشتن فالوور خیلی حیاتی است. شما نمیتوانید اهمیت داشتن فالوور را نادیده بگیرید، هر چقدر شما فالوور بیشتر داشته باشید شدت تبلیغات شما بیشتر خواهد شد.

علت ارزانی فالوورهای شما چیست؟

ما طی چند سال فعالیت سایت بارها و بارها و در مراحل مختلف قیمت های خود را کاهش دادیم و قیمت هایی که هم اکنون مشاهده می فرمایید نسبت به ابتدای فعالیت ما بیش از ۷۰ درصد کاهش یافته اند. و این کاهش قیمت به دلیل افزایش سایت های رقیب و در جهت حفظ بازار انجام شد، و باتوجه به حاشیه سود کافی طی مدت فعالیت خود هم اکنون مفتخریم اعلام کنیم که وبسایت اینستایار ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان بزرگوار ارائه می نماید.

آیا با خرید فالوور ممکن است صفحه من توسط اینستاگرام بسته شود؟

خیر، با توجه به اینکه فالوورهای ما واقعی هستند توسط اینستاگرام به عنوان اکانت های قلابی و فیک شناخته نشده وحذف نخواهند شد. و بدین ترتیب صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند. توجه به این نکته الزامی است که فالوورهای ما اکانتهای ایرانی و واقعی هستند ولی ما تضمینی برای فعالیت آن ها نخواهیم داشت. به عبارتی دیگر فالوور واقعی و فالوور فعال دو تعریف متفاوت دارند.

شما چگونه فالوور های من را افزایش می دهید؟
تمام فالوور ها از طریق اپلیکیشن و شگرد های حرفه ای جذب می شوند و شما پس از پایان کار از نتیجه بدست آمده شگفت زده خواهید شد.


مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟
سفارشات شما حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت استارت می شوند.


مشتریان شما چه کسانی هستند؟
طیف مشتریان ما بسیار وسیع است،از هنرمندان مشهور سینما و تلویزیون که سعی در بالا بردن سریع تر فالوورهای خود دارند تا کسب و کار های کوچک و بزرگ و بسیاری از افراد عادی از تمامی اقشار جامعه با سنین متفاوت.


آیا من باید پسورد اینستاگرامم را در اختیار شما قرار دهم؟
خیر به هیچ وجه، ما نیازی به پسورد شما نداریم، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تا پایان تحویل سفارش پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید. بعد از اینکه به شما اعلام کردیم سفارشتان تکمیل شده است می توانید پیج اینستاگرام خود را مجددا به حالت اولیه برگردانید.


آیا اطلاعات من محرمانه باقی خواهند ماند؟
بله، سایت اینستایار تضمین می کند که اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سازمان و نهاد دولتی و خصوصی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.


چگونه اثبات می کنید که سفارش ما انجام خواهد شد؟
ما از شروع کار خود بیش از ۸۰۰۰ سفارش را با موفقیت به انجام رسانده ایم. سایت واسط پرداخت زرین پال ضمانت پرداخت شماست و می توانید اعتبار ما را از پشتیبانان این سایت استعلام کنید .