آذربایجان شرقیاجتماعیایران و جهانتیتر یکشورای شهر وشهرداریفعالیت مترو تبریزمتروویژه نسل تدبیر

ضرورت به روزرسانی استراتژی مترو در تبریز | نسل تدبیر

ضرورت به روزرسانی استراتژی مترو در تبریز | نسل تدبیر
ضرورت به روزرسانی استراتژی مترو در تبریز | نسل تدبیر

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز بر ضرورت بروز رسانی استراتژی‌های راهبردی این شرکت تاکید کرد.

به گزارش نسل تدبیر، بهرام فرهخت در آیین تکریم مدیرعامل پیشین و معرفی مدیر عامل جدید شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز که با حضور رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز برگزار شد اظهار کرد: مطابق اساسنامه شرکت بهره برداری این شرکت اهداف معیّن و مشخصی دارد که برای تحقق این اهداف نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و جامع هستیم .

وی خاطرنشان کرد: خوشحالم که در خدمت دوستان قدیمی و خانواده حمل و نقل ریلی خواهم بود و نزدیک ۱۵ سال است که با مشکلات و مسائل فنی این پروژه مانوس هستم و در این ۱۵ سال همواره همراه و همگام با این مجموعه بوده‌ام.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز همراهی و تعامل ویژه سازمان قطار شهری تبریز و حومه و شرکت بهره برداری قطار شهری را مورد توجه قرار داد و گفت: تحقق برنامه‌های پیش رو بدون شک با همراهی و همکاری‌های مشترک دو مجموعه و تلاش تک تک همکاران محقق خواهد شد و جا دارد از همراهی‌های مهندس مصطفی مولوی مدیرعامل سازمان قطار شهری نیز در راستای همراهی‌ها و راهنمایی‌هایشان تقدیر و تشکر کرده باشم.

وی ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل پیشین این شرکت، افزود: جا دارد از زحمات دوست و همکار ارجمندم آقای مهندس بشیریان تقدیر و تشکر کنم که تلاش‌های ارزشمندی برای مجموعه شرکت بهره‌برداری انجام داده‌اند و در تصدی پست جدید مدیر عاملی سازمان تاکسیرانی، آرزوی توفیق برای ایشان دارم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، در این آیین ضمن تقدیر از زحمات مهندس بشیریان مدیر عامل سابق شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز ، مهندس بهرام فرهخت به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد.

  • منبع خبر : ایسنا

l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن