آذربایجان شرقیاجتماعیاستانداریایرانتیتر یکجواد رحمتیفرهنگ و هنرقزلجه میدانویژه نسل تدبیر

نقش مهم سایت صنایع دستی در تولید گسترده و متمرکز آثار هنری در استان | نسل تدبیر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد:

نقش مهم سایت صنایع دستی در تولید گسترده و متمرکز آثار هنری در استان | نسل تدبیر
نقش مهم سایت صنایع دستی در تولید گسترده و متمرکز آثار هنری در استان | نسل تدبیر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بهره برداری از سایت تخصصی صنایع دستی استان، نقش مهمی در تجمیع فعالیت های هنری و صنعتی ایفا خواهد کرد.

به گزارش نسل تدبیر، جواد رحمتی در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه در دست اجرای سایت صنایع دستی قزلجه میدان، بر تسریع در روند آماده سازی زیرساخت های این سایت تاکید کرد و گفت: همکاری منظم دستگاه های مسئول در این زمینه ضروری است.

وی فعالیت گسترده و متمرکز هنرمندان و همچنین افزایش تولید محصولات هنری و صنعتی را از دیگر مزایای بهره برداری از سایت تخصصی صنایع دستی قزلجه میدان برشمرد و عنوان کرد: دستگاه های مسئول همچون میراث فرهنگی فرهنگی و شرکت شهرک های صنعتی استان، اقدامات لازم برای رفع مشکلات زیرساختی این سایت و تسریع در روند اجرا را در اولویت کاری خود قرار دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر تلاش همه جانبه دستگاه های دولتی و سازمان های مردم نهاد برای افزایش سرانه فرهنگی در استان ابراز کرد: مشارکت دادن هرچه بیشتر مردم در اجرای پروژه های مختلف و بویژه پروژه های فرهنگی، امری ضروری است.

رحمتی، بهره برداری از سایت صنایع دستی قزلجه میدان را یکی از مهم ترین اولویت های کاری خود برشمرد و گفت: به رغم محدودیت در منابع دولتی، مدیریت ارشد استان تمامی تلاش خود را برای اختصاص اعتباری مناسب از محل کمک های فنی و اعتباری به این پروژه را انجام می دهد.

موضوعاتی همچون کاهش هزینه تمام شده در بخش های مختلف برای واگذاری اجرای پروژه به بخش خصوصی نیز در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن